Akcja ,,Serce Sercu"

Akcja ,,Serce Sercu

21.12.2023  Akcja ,,Serce Sercu”

W dniach 8,15,16 grudnia 2023 r. realizowaliśmy akcję charytatywną ,,Serce Sercu”. Polegała ona na zbiórce  towarów spożywczych w sklepie Netto dla potrzebujących i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Brali w niej udział uczniowie klasy VIII i zaangażowani były  także inne osoby: dyrektor szkoły - Marian Dobosz, wychowawca klasy, a zarazem opiekun samorządu szkolnego p.Anna Janeczek i konserwator szkoły p.Jakub Gumulak. W najbliższym czasie paczki dotrą dla najbardziej potrzebujących za pośrednictwem miejscowej OSP Kosarzyska.

Więcej o akcji ,,Serce Sercu”

SERCE-SERCU

23/12/2023 - 09:20

W akcji Serce-Sercu wzięło udział aż 35 szkół. Dziękujemy za pomoc!

Tegoroczna akcja Serce-Sercu przeszła już do historii. Nie mogłaby się odbyć bez pomocy uczniów sądeckich szkół oraz koordynatorów, w których wcielili się nauczyciele. To dzięki wam w tym roku udało nam się wspólnie uzbierać ponad 15 ton żywności dla osób chorych, samotnych i ubogich z naszego regionu. Dziękujemy!

Więcej o akcji ,,Serce Sercu”