Konkurs szopek

18.12.2023 r. Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piwnicznej - Zdroju ogłosił konkurs na Szopkę Rodzinną w której mogli wziąć udział uczniowie szkoły. Szopki musiały być wykonane z wykorzystaniem naturalnych elementów z udziałem członków rodziny lub samodzielnie. Prace miały mieć określone wymiary co do wysokości, szerokości i długości oraz musiały spełniać odpowiednie kryteria. Uczestnicy mogli składać prace w 2 kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV-VIII.W naszej wykonano ponad 20 szopek i komisja konkursowa zakwalifikowała do dalszego etapu po 3 szopki  w każdej grupie wiekowej.

1.Izabela Szlędak kl.II

2.Amelia Gumulak kl.II

3.Rita,Antonina Dulak kl.II

Klasy IV-VIII

1.Aleksandra Żywczak kl.IV

2.Tomasz Kulig kl.IV

3.Karolina Malik kl. IV

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali od Dyrekcji MGOK w Piwnicznej-Zdroju zestaw słodyczy, natomiast pozostali uczniowie, którzy wykonali szopki także dostali po czekoladzie od dyrektora szkoły.

Komisja w składzie: Agata Świeboda – przewodnicząca, Anna Janeczek, Janina Psonak, Marian Dobosz – członkowie.

M.D.