Puchar Burmistrza w slalomie narciarskim

Nasza uczennica Emila Lichoń z kl.V stanęła na podium wygrywając swoja grupę wiekową.Gratulujemy !!!

- Dzieci i młodzież szkolna z terenu Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój zakończyły FERIE ZIMOWE 2024 w klimacie sportowej rywalizacji. Pomogła również fantastyczna pogoda. Radość wszystkich, uśmiech na twarzy małych zawodników bezcenna. Do zobaczenia za rok. - Dariusz Chorużyk Burmistrz Piwnicznej-Zdroju.

- Dzisiaj na stoku w Wierchomli odbyły się Mistrzostwa Gminy w Slalomie Gigancie. Piękna pogoda, super warunki, dogodny dla wszystkich ustawiony slalom to wszystko sprawiło że zawody odbyły się bezpiecznie, bez wypadku, kontuzji. Brawo dla Szkoły Stacja Narciarska Wierchomla. Brawo dla uczniów SP Nr 1 w Piwnicznej-Zdroju oraz Szkoły Podstawowej w Wierchomli, którzy stanęli na starcie do rywalizacji. Podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Dariusza Chorużyka za ufundowane nagrody. - Jolanta Jochymek Koordynator Zawodów.

więcej zdjęć