Zabawa karnawałowa kl.0 i kl.I-III

8.02.2024 r.

Zabawa karnawałowa dla klas I-III i kl.0

W tym dniu odbyła się zabawa karnawałowa dla najmłodszych. Pięknie przystrojona sala gimnastyczna wprowadziła wszystkich w odpowiedni nastrój i klimat, który z tym się wiąże. Rodzice po raz kolejny zaangażowali się i zrobili niespodziankę dla swoich dzieci. Przygotowali salę, poczęstunek, nagrania muzyczne i prezentację dzieci w strojach w które wcieliły się najmłodsi.

Były wyprowadzane na scenę w  rytm muzyki i mogły się prezentować w wybranych postaciach z filmów i bajek. Na zmianę czyniły  to bardzo dobrze dodając odwagi dzieciom     p.Roma Malik i p.Dorota Malik.

Komisja w składzie dyr.szk. Marian Dobosz, nauczycielki p.Katarzyna Bogucka i p.Anna Janeczek oceniła wszystkie dzieci i miała trudny wybór by wyłonić tych, którzy się najciekawiej przebrali i zaprezentowali.

Można było naprawdę co oglądać bo były to przepiękne stroje i fajna zabawa dla wszystkich.

M.D.