Wyjazd na narty Wierchomla

18.01.2024 r.

Wyjazd na stacje narciarską Wierchomla

W tym dniu realizowaliśmy projekt stacji narciarskiej Wierchomla. Wyjechaliśmy z uczniami klas starszych w grupie (15 uczniów) razem z opiekunami dyr.szk. p.Marianem Doboszem i nauczycielem wych.fiz.p.Filipem Malikiem. Mieliśmy możliwość doskonalenia umiejętności jazdy na nartach przez 3 godziny.

S-COOL KARNET  – projekt o charakterze sportowym powstał w 2015 r. Jego inicjatorem i pomysłodawcą jest Stacja Narciarska Wierchomla. Ma on na celu popularyzację narciarstwa i snowboardu wśród dzieci i młodzieży z regionu oraz promocję potencjału zaplecza narciarskiego Nowosądecczyzny.

Uczniowie szkół, które zadeklarują udział w projekcie, mogą korzystać ze specjalnego karnetu narciarskiego podczas organizowanych przez szkoły lekcji wychowania fizycznego na stoku oraz poza zajęciami szkolnymi. S-COOL KARNET można zakupić w kasach Stacji Narciarskiej Wierchomla w cenie 35 zł za 3 h jazdy na podstawie ważnej legitymacji szkolnej. Karnet jest dostępny przez cały sezon narciarski 2023/2024.

M.D.