2021-04-20     Agnieszki, Amalii, Czecha     "Jeśli wszystko jest stracone, oprócz miłości - nic nie jest stracone". Pam Brown     zobacz

Kocham Piwniczną bez smogu

„Kocham Piwniczną bez smogu”
Konkurs plastyczny zorganizowany przez Urząd Miasta w Piwnicznej – Zdroju pt.: „Kocham Piwniczną bez smogu” cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci naszej szkoły. Do dnia 1 marca 2021 r. wpłynęło 14 prac plastycznych z klas I-III oraz 25 prac z klas IV-VII wykonanych w dowolnej technice. Nasi Artyści mieli różne pomysły, aby pokazać, jak szkodliwy smog wpływa na jakość życia w Piwnicznej – Zdroju. Jak niewiele trzeba, aby środowisko wokół nas było czyste. Komisja Konkursowa oceniła prace i wyłoniła zwycięzców. Z naszej szkoły w kategorii klas I-III, drugie miejsce zdobyła Anna Pawlik, a wyróżnienie Agnieszka Rychtarczyk. W kategorii klas IV – VI wyróżnienie otrzymał Michał Franczyk. Gratulujemy!!!
Monika Łączek - Bołoz