2019-09-17     Franciszka, Lamberty, Narcyza     "Człowiek bez poczucia humoru jest jak wóz bez resorów: każdy kamień na drodze nieprzyjemnie nim podrzuca" - Henry Beecher     zobacz

Qest w ramach Dnia sportu i dziecka

DZIEŃ SPORTU I DZIECKA
Dnia 04.06.2019r w naszej szkole odbył się zorganizowany przez pana Filipa Malika dzień sportu i dziecka. Dzieci z naszej szkoły wzięły udział w przygotowanych podchodach które odbywały się na terenie Kosarzysk. Po objaśnieniu zasad zabawy dzieci zaczęły szukać na terenie szkoły swoich wychowawców którzy schowali się w zakamarkach budynku. Po odnalezieniu nauczycieli wyruszyli z mapami w dalszą drogę do kolejnych schowanych punktów z zadaniami, które były bardzo różne np. uczniowie musieli zaśpiewać piosenkę skacząc na jednej nodze, skakać jak żaby, wymienić 5 zwierząt które przesypiają zimę, zbudować szałas dla skrzatów i wiele innych zadań. Cała wyprawa kończyła się na Suchej Dolinie gdzie dzięki uprzejmości właścicielom Ski Hotelu mogliśmy zapalić ognisko i usmażyć kiełbasę. Dzieci składają serdeczne podziękowania dla nauczycieli, opiekunów oraz Radzie Rodziców za lody.

Ze sportowym pozdrowieniem Filip Malik