2019-04-18     Apoloniusza, Bogusławy,     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie     zobacz

Pasowanie na czytelnika kl.I

CZAS NA PASOWANIE.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły, dnia 28 lutego, odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy I na czytelników biblioteki. Przejęci pierwszoklasiści, w obecności całej społeczności uczniowskiej, obejrzeli inscenizację przygotowaną przez koleżanki i kolegów z klas IV - VII. Gdy uczniowie udowodnili, że potrafią czytać i znają zasady obchodzenia się z książką, pan dyrektor pasował ich na czytelników biblioteki. Na zakończenie nowi czytelnicy otrzymali zakładki do książek oraz pamiątkowy dyplom.
M.P.