2019-05-26     Eweliny, Jana, Pawła         zobacz

Jasełka 2018

W dniu 21.12.2018 r. w naszej szkole odbyły się tradycyjne Jasełka ,które obrazowały nadejście nowonarodzonego Jezusa Chrystusa. Przedstawiła je młodsza grupa uczniów, która została przygotowana przy współpracy nauczycieli z klas młodszych. Koordynowała to wszystko siostra Agnieszka. Następnie połamano się tradycyjnym opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia świąteczno – noworoczne. W dalszej kolejności odbyła się chyba największa wigilia szkolna w MiG Piwniczna Zdrój bo zasiadło do stołu około 150 uczestników. Zaprezentowano świąteczne stroiki konkursowe i nagrodzono najlepsze.Na koniec każda z klas zaśpiewała po jednej wybranej kolędzie.