2019-03-20     Joachima, Kiry, Maurycego     "Co skraca mi czas - Działanie! Co wydłuża go niemiłosiernie ? - Bezczynność!" - Johann Wolfgang Goethe     zobacz

Akcja Serce Sercu

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Piwnicznej-Zdroju Nr 2 Kosarzyska z ramienia Sądeckiej Fundacji Serce Sercu zorganizował w dniach 14-15 grudnia 2018r. w sklepie Tesco w Piwnicznej-Zdroju zbiórkę żywności dla potrzebujących, która jak się później okazało przyniosła bardzo dużo produktów,które mogły zostać porozdzielane i popaczkowane dla osób najbardziej potrzebujących w naszej gminie. Dzięki uprzejmości Pana Marcina Barnowskiego,który dysponuje odpowiednim pojazdem udało się dotrzeć w najdalsze zakątki naszej gminy i rozdać paczki z żywnością. Dyrektor Szkoły i Opiekun Samorządu Uczniowskiego oraz osoby którym zostały przekazane paczki składają serdeczne podziękowania ludziom, którzy tak chętnie dawali produkty do kosza, osobom zaangażowanym w akcje, uczniom naszej szkoły za pomoc w rozdzielaniu i paczkowaniu oraz dostarczeniu produktów, które przed zbliżającymi się świętami na pewno będą przydatne.W akcji udział wzięły następujące  uczennice:Joanna Gardoń,Wiktoria Kulig,Justyna Grucela,Aleksandra Lisowska,Kinga Kożuch,Sandra Malczak,Anna Maślanka.

Filip Malik