2019-10-19     Michaliny, Michała, Piotra     "Bogactwo w radości nie zależy od sakiewki, lecz od serca" - Jeremias Gotthelf     zobacz

Dzień Matki w punkcie przedszkolnym


Zebrały się Nasze mamy i usiadły w rzędzie,
i czekają jaka dzisiaj uroczystość będzie.
Wszystkie dzieci dziś w przedszkolu są pięknie ubrane,
bo dziś przyszli do nas goście – Mamusie kochane.

26 Maj-Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku - w punkcie przedszkolnym przy Szkole Podstawowej Nr 2 dzień ten świętowaliśmy nieco później jednak nie mniej uroczyście i wesoło. Dzieci w odświętnych strojach poprzez recytację wierszy i popisy wokalne wyraziły swoją miłość i wdzięczność, za trud i poświęcenie wkładane każdego dnia w ich wychowanie. W przygotowanej, krótkiej inscenizacji brały udział wszystkie dzieci z naszej grupy. Mamy były bardzo wzruszone i dumne z występów artystycznych swoich pociech. Na koniec dzieci wręczyły prezenty; ramki ze zdjęciami oraz własnoręcznie zrobione mydełka.
W tym dniu punkt przedszkolny odwiedził również Burmistrz Miasta i Gminy Piwniczna Zdrój Pan Zbigniew Janeczek. Osobiście złożył życzenia i przekazał na ręce przewodniczącej rady rodziców Pani Edyty Żywczak kwiaty jako wyraz szacunku za serce wkładane w wychowanie dzieci.
Spotkanie kontynuowano w miłej atmosferze przy kawie, herbacie i przygotowanym poczęstunku.
K.S.
 

Ilość odsłon:
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska       webmaster : Marian Dobosz