2018-01-23     Fernandy, Jana, Rajmundy     "Wiedza daje pokorę wielkiemu, dziwi przeciętnego, nadyma małego człowieka" - Lew Tołstoj     zobacz

Jasełka i wigilia szkolna 2017

22.12.2017
W tym dniu odbyły sie tradycyjne Jasełka Bożonarodzeniowe ,które są tradycją w każdej szkole .Przypominają one nam o przyjściu Jezusa Chrystusa na świat. Szkolna społeczność miała okazję zobaczyć przedstawienie przygotowane przez s.Agnieszkę wraz z uczniami klas młodszych. Kolędy o narodzeniu Jezusa śpiewały dziewczęta klas starszych a przygrywał im p.Przemysław Lis . Było tradycyjne łamanie się opłatkiem i składanie sobie wzajemnych życzeń. Była też namiastka wieczerzy wigilijnej w postaci dania rybnego i ciasta dla wszystkich. Wszystkie stoły wigilijne zostały przepięknie przystrojone i nakryte. Na koniec wszyscy chętni mogli zaśpiewać swoje ulubione kolędy.Wręczono też nagrody dla uczniów za świąteczny stroik. Żegnając się na okres świąteczno – noworoczny dyrektor szkoły złożył najlepsze życzenia dla wszystkich uczestników spotkania dzieci,uczniów,rodziców,nauczycieli i pracowników szkoły.
M.D.